Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    Copyright © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaІнститут Сільського Розвитку в ЗМІ

Газета "Фермер України", №17 вересень 2005 р.

6 вересня 2005 року у м. Рівне відбувся обласний семінар "Комплексний розвиток сільських територіальних громад та сільської місцевості", який провела Рівненська обласна сільськогосподарська дорадча служба за участю Рівненської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Семінар проводився в рамках спільного проекту Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України та Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні, яка підтримується Міністерством у справах міжнародного розвитку Великобританії. Його учасниками були голови районних державних адміністрацій та районних рад області, представники обласної асоціації фермерів, обласної сільськогосподарської палати, обласного об'єднання по племінній справі а тваринництві, управлінь агропромислового розвитку, керівники обласних дорадчих служб з Києва Микола ГРИЦЕНКО і з Одеси - Тамара ПОДВИСОЦЬКА, а також голова Третейського суду Донецької сільської дорадчої служби Євген ДАНИЛІН.

Національну асоціацію сільськогосподарських дорадчих служб представляв її президент Роман ШМІДТ, Програму підвищення рівня життя сільсько¬го населення - український керівник Програми Юрій КУХАРУК, Інститут сільського розвитку - Роман КОРІНЕЦЬ.

Відкрив семінар і взяв участь у його роботі голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь ЧЕРВОНІЙ. Вітаючи учасників, Василь Михайлович відзначив важливу місію сільськогосподарського дорадництва в організації сільських громад, впровадженні державної аграрної політики та піднесенні рівня життя сільського населення. Особливо потребують кваліфікованих порад та ринкової інформації, підкреслив голова обласної державної адміністрації, власники особистих селянських та фермерських господарств, представники малого і середнього несільськогосподарського підприємництва на селі. Грунтовний аналіз сучасного стану сільських територій та сільських громад зробив у своєму виступі перший заступник голови Рівненської обласної ради Валентин КРОКА. ВІН аргументовано окреслив програмові засади розвитку сільських територій, підкресливши важливість соціально спрямованих дорадчих послуг для сільського населення та суб'єктів господарювання на селі, їх бюджетної підтримки. Валентин Іванович детально розповів про перспективи формування сільської соціальної інфраструктури в області, важливість використання досвіду дорадчих служб з інших регіонів держави для розвитку підприємництва на селі, зайнятості сільського населення.Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND Киев
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл