Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaПодії наших партнерів

У містах Донецьку та Львові відбулися презентації брошури «Пенсійна реформа: виклик для України»

Демографічні тенденції в Україні можуть спричинити фінансову кризу пенсійної системи, якщо не активізувати її подальше реформування вже найближчим часом.

Аналітично-дорадчий центр Блакитної стрічки підготував та оприлюднив брошуру, що має на меті сприяти кращому розумінню викликів пенсійної реформи для держави та громадян та пошуку оптимальних варіантів реформування.

3 метою активізації суспільного діалогу Аналітично-дорадчий центр презентував брошуру широкій громадськості та проводив дискусії з проблематики пенсійної реформи в Україні та інших державах.

Брошура «Пенсійна реформа: виклик для України», підготовлена одним з авторів пенсійної реформи Польщі, консультантом ЄС з питань пенсійної реформи, професором Варшавської школи економіки п. Мареком Гурою

У презентації приймали участь представники територіальних управлінь Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, представники громадських організацій, вищих навчальних закладів регіонів та приватні установи сектору.

Аналітично-дорадчий центр «Блакитної стрічки» був створений в 2005 році для надання допомоги українському уряду в реалізації рекомендацій Комісії "Блакитної стрічки" в України. Головна мета Центру - сприяти наступному етапу соціально-економічної трансформації в Україні шляхом надання підтримки у формулюванні політики, розбудові інституціональної потужності та стимулюванні і проведенні широкого діалогу на тему економічного розвитку.

Програма розвитку ООН (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв'язання глобальних та національних проблем в галузі розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів. Більш детальна інформація на www.undp.org


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл