Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaПодії наших партнерів

У містах Донецьк та Луцьк відбулися Круглі столи на тему: «Проблеми становлення та функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні»

З метою активізації та сприяння політичному діалогу Аналітично – дорадчий центр Блакитної стрічки Програми розвитку ООН провело круглі столи за темою: ”Проблеми становлення та функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні”, яки відбулися 7 жовтня у Донецьку, та 21 жовтня у Луцьку.

Під час заходів обговорювалися наступні питання:

- розвиток законодавства для функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні;

- очікування і наслідки відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення;

- досвід і тенденції розвитку земельно-кадастрових систем в країнах світу та перспективи України;

- існуючі обмеження на ринку земель сільськогосподарського призначення у світовій практиці та ін.

Презентації представляли Павло КУЛИНИЧ, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, Микола ПУГАЧОВ, керівник групи Аналітично – дорадчого центру Блакитної стрічки ПРООН, Максим ФЕДОРЧЕНКО, директор ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", Микола КОБЕЦЬ, старший експерт Аналітично – дорадчого центру Блакитної стрічки ПРООН.

Аналітично-дорадчий центр "Блакитної стрічки" був створений в 2005 році для надання допомоги українському уряду в реалізації рекомендацій Комісії "Блакитної стрічки" в України. Головна мета Центру — сприяти наступному етапу соціально-економічної трансформації в Україні шляхом надання підтримки у формулюванні політики, розбудові інституціональної потужності та стимулюванні і проведенні широкого діалогу на тему економічного розвитку.

Програма розвитку ООН (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем в галузі розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів. Більш детальна інформація на www.undp.org.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл