Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaПодії наших партнерів

Круглий стіл «Регулювання розвитку сільського зеленого туризму»

 
 

10 квітня 2009 року у виставковому центрі Одеського морвокзалу, у рамках VІІ Міжнародної туристичної асамблеї, відбувся круглий стіл «Регулювання розвитку сільського зеленого туризму».

Він був організований Одеською обласною сільськогосподарськю дорадчою службою «Центр розвитку села», виконавцем проекту «Укріплення інтеграції прикордонних регіонів в сфері розвитку сільського зеленого туризму» (Програма Добросусідства Румунія-Україна), за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В сучасних економічних умовах для країни стає актуальним розвиток внутрішнього туризму. Сільський туризм в країнах Європи відіграє значну роль завдяки своїй доступності та різноманіттю запропонованого відпочинку.

У круглому столі прийняли участь начальник управління туризму Одеської облдержадміністрації Заболотний Д.М., представники громадських організацій Києва (Інститут сільського розвитку – директор Прокопенко С.С., Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні – голова правління Васильєв В.П.), Одеси, Молдови, суб`єкти господарювання, які займаються сільським туризмом в Одеській області та інших регіонах України, представники туристичних компаній тощо.

На круглому столі розлядалися питання щодо проекту Закону України «Про аграрний туризм та агротуристичну діяльність», який оприлюднено на сайті Міністерства аграрної політики України та проекту концепції розвитку сільського зеленого туризму в Одеській області. Основна увага присутніх була приділенна обговоренню презентацій учасників круглого столу:

• Проект Закону України «Про аграрний туризм та агротуристичну діяльність» та розвиток сільської місцевості – доповідач Володимир Васильєв, голова правління Спілки сприяння сільському зеленому туризму в Україні;

• Досвід розвитку та регулювання сільського зеленого туризму в Молдові – доповідачі Лазар Світлана, керівник Спілки розвитку сільського туризму в Молдові, Мірон Віорел, президент Асоціації розвитку туризму в Молдові;

• Досвід розвитку та регулювання сільського зеленого туризму в Румунії – доповідачі Мельник Євген, аналітик-консультант проекту.

В результаті жвавого обговорення законодавчих пропозицій та досвіду діяльності сільських садиб, які надають туристичні послуги в Україні та поза її межами, була прийнята резолюції щодо удосконалення проекту Закона України «Про аграрний туризм та агротуристичну діяльність» та направлення відповідних рекомендації до Міністерства аграрної політики України та Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл