Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaПодії наших партнерів

Права людини – загальна турбота

 
 

У Новоайдарському районі Луганської області відбувся „круглий стіл” „Права людини – загальна турбота” – підсумковий етап проекту

„Сільська школа правової самооборони”

Який реалізовувався ГО„Слобідський селянський розвиток” за підтримки програми «Розвиток громадянського суспільства в Україні»

(здійснюється Координатором проектів ОБСЄ в Україні та ІСАР «Єднання» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії).

Голова правління ГО „Слобідський селянський розвиток” Руслан Марков ознайомив присутніх з результатам реалізації цього проекту, спрямованого на підвищення рівня правової обізнаності

сільської молоді щодо дотримання прав людини у сфері діяльності правоохоронних органів. Шість шкіл з Новоайдарського району приймали активну участь у цьому проекті. Для сільських школярів були організовані додаткові заняття та навчальні тренінги з правової тематики. У кожній школі проводився конкурс творів з права. Учасники „круглого столу” змогли обмінятися думками щодо подальшого розвитку цього напрямку роботи з молоддю, стосовно існуючих проблем профілактики підліткової злочинності.

Особливу увагу присутніх викликала презентація нового конкурсу міні-грантів „Старт для активізації сільських громад – 2008”, оголошеного ГО„Слобідський селянський розвиток” за фінансової підтримки Фонду ім.Стефана Баторія (Республіка Польща). Умовами конкурсу передбачено консультаційну та фінансову допомогу в реалізації 10 громадських ініціатив, запропонованих місцевими громадськими організаціями, або просто ініціативними групами селян. Ініціативи можуть стосуватися як благоустрою території і ремонту об’єктів соціальної інфраструктури, так і роботі з молоддю (створення гуртків, спортивних секцій клубів тощо). Головною умовою отримання допомоги є позитивний вплив ініціативи на активну громадську позицію задіяного сільського населення.

Проведений захід став вагомою подією у громадському житті району. Він охарактеризував і актуальність проблеми правової безграмотності сільського населення, і велику увагу та підтримку у розвитку громадського руху, що надається керівництвом Новоайдарської районної ради.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл