Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

Основні результати дослідження “Рівень життя населення України в сільській місцевості”
Дослідження “Рівень життя населення України в сільській місцевості” проводилося Інститутом сільського розвитку в кінці літа – на початку осені 2006 року методом формалізованого інтерв'ю на замовлення Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні, що фінансувалася Міністерством Великої Британії у справах Міжнародного розвитку

5-річчя Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні
15 листопада відбувся круглий стіл присвяченний 5-річчю діяльності Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні та звіту Інституту сільського розвитку.

Звіт Програми за п'ять років
15 листопада у Будинку офіцерів відбудеться круглий стіл за участю Інституту сільського розвитку. Круглий стіл буде присвячений 5-річчю діяльності Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні, яка фінансується Міністерством міжнародного розвитку Великобританії (DFID).

Тренінг таджицької делегації
Інститут Сільського Розвитку провів учбовий тренінг (25-29 вересня) для таджицької делегації.

Wilton park conference
Директор Інституту Сільського Розвитку прийняла участь у міжнародній вісімсот вісімнадцятій конференції “Вілтон парк конференс”(Wilton park conference), яка відбулася з 7 по 10 вересня у Великобританії, графство Вест Суссекс.

Проект “Послуги з підтримки малого та середнього підприємництва у пріоритетних регіонах”
В травні на території України Європейська Комісія розпочала новий Проект з підтримки розвитку приватного сектору за програмою TACIS “Послуги з підтримки малого та середнього підприємництва у пріоритетних регіонах”.

ОГОЛОШЕННЯ про конкурсний відбір сільських районів для участі у проекті «Покращення доступу сільського населення до правосуддя»
Проект «Покращення доступу сільського населення до правосуддя» спрямовано на просвіту сільських жителів щодо можливостей вирішення конфліктних ситуацій цивільно-правового та публічно-правового характеру в судовому порядку та забезпечення належних організаційних умов для створення третейських судів і запровадження інституту мирових суддів в обраних чотирьох сільських районах.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ТРЕТЕЙСЬКОГО СУДОЧИНСТВА
У Києві у конференц-залі готелю “Redisson-SAS” (вул. Ярославів Вал, 22) відбулася міжнародна конференція „Альтернативні способи вругулювання спорів, посередництво та третейський арбітраж”, що проводилася за сприяння Міністерства Великої Британії у справах міжнародного розвитку (DFID) та Економічної Комісії ООН (UNECE).

ПОСІБНИК З РЕСТРУТУРИЗАЦІЇ
У рубриці „Наші видання” розміщено електронну версію посібника „Реструктуризація та фінансове оздоровлення сільськогосподарських підприємств”, виданий у рамках діяльності Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні за підтримки Міністерства Великої Британії у справах міжнародного розвитку.

Михайло Гладій відповідає на запитання стосовно перспектив розвитку села у програмі `Блоку Юлії Тимошенко`

ПОЛІТИЧНI ПАРТІЇ ПРЕДСТАВИЛИ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА
13 березня 2006 року у приміщенні Будинку вчителя за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 57, відбувся круглий стіл „Розвиток українського села у програмах політичних партій”, організований Інститутом сільського розвитку.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл