Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

Відкриття Проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».
08 липня 2016 року відбулось відкриття Проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», EuropeAid/137136/DH/SER/UA.

Перемога в тендері
У листопаді 2015 року Інститут сільського розвитку в складі консорціуму компаній: WYG International (Великобританія) - лідер консорціуму, Agriconsulting Europe A/S (Бельгія) та ГО «Центр ефективного законодавства» (Україна) виграв на тендері проект ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», EuropeAid/137136/DH/SER/UA.

05 липня 2013 року у Одесі відбудеться Круглий стіл
Інститут сільського розвитку в рамках виконання проекту міжнародної технічної допомоги Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) «Надання інформаційної підтримки для досягнення консенсусу при розробці нової аграрної політики України» проводить круглий стіл на тему: «Проблеми на шляху реформування аграрної політики України та рекомендації щодо їхнього вирішення». Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

14 червня 2013 року Інститут сільського розвитку в рамках виконання проекту міжнародної технічної допомоги
Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) «Надання інформаційної підтримки для досягнення консенсусу при розробці нової аграрної політики України» провів, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, круглий стіл на тему: «Проблеми на шляху реформування аграрної політики України та рекомендації щодо їхнього вирішення» у Луцьку.

31 травня 2013 року відбудеться круглий стіл
«Проблеми на шляху реформування аграрної політики України та рекомендації щодо їхнього вирішення»

На нашому сайті розміщена брошура «ЗАЛУЧЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ».
Видання здійснене в рамках проекту “Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та реалізації Європейської політики добросусідства в сільському секторі”, EuropeAid/126205/C/SER/UA.

Інститут сільського розвитку в складі Консорціуму «CIRD»
розпочав проект із надання консультаційних послуг із питань посилення контролю за здійсненням соціальної підтримки

У грудні 2011 року відбувся міжнародний круглий стіл
«Механізми фінансової підтримки інститутів громадянського суспільства та заходи зміцнення довіри: найкращі національні та міжнародні практики».

Ознайомчо-навчальний тур для представників Туркменістану
На протязі майже двох тижнів у квітні поточного року представники органів управління Туркменістану, експерти та консультанти проекту технічної допомоги «Стійкий розвиток земельних відносин», який фінансується UNDР, мандруватимуть Україною та Росією з метою ознайомлення з теоретичними засадами та практичними аспектами діяльності дорадчих служб у сільській місцевості.

12 жовтня 2009 року розпочалося навчання групи фахівців Міністерства аграрної політики України.
Навчання проводиться в рамках компоненту «Інституційний розвиток» проекту ЄС «Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та реалізації Європейської політики добросусідства в сільському секторі».


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл