Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ТРЕТЕЙСЬКОГО СУДОЧИНСТВА

У Києві у конференц-залі готелю “Redisson-SAS” (вул. Ярославів Вал, 22) відбулася міжнародна конференція „Альтернативні способи вругулювання спорів, посередництво та третейський арбітраж”, що проводилася за сприяння Міністерства Великої Британії у справах міжнародного розвитку (DFID) та Економічної Комісії ООН (UNECE).

У роботі Конференції, що присвячена розвитку третейського судочинства, у першу чергу у сільській місцевості, взяли участь представники Росії, Киргизстану, Молдови, Грузії, України, Таджикистану, Танзанії та Бангладешу - країн, яким DFID та UNECE надають консультативну підтримку з політичних, економічних та соціальних питань під час переходу до ринкової економіки. Свого часу для підтримки цього процесу DFID і UNECE об’єднали зусилля по створенню аналітичної бази та поширенню успішного досвіду з питань альтернативного вирішення спорів, посередництва та третейського арбітражу.

Під час відкриття Конференції представник Програми Економічної комісії ООН по Європі Ангеліка Брустинів зазначила, що саме шляхом розвитку третейського судочинства можна не тільки забезпечити правовий захист малозабезпечених верств населення, а й сприяти подоланню бідності вцілому. Директор Департаменту Міністерства аграрної політики України Микола Гайдар наголосив, що пріоритетним завданням Уряду є підвищення доходів та якості життя населення. І одним з ефективних засобів досягнення цього є саме захист майнових прав майже 6 мільонів власників, які проживать у сільській місцевості. „Розвиток альтернативних методів вирішення спорів – необхідна умова створення ефективної системи захисту прав, свобод чи інтересів громадян та юридичних осіб. І саме третейське судочинство дає можливість цивілізованим шляхом врегулювати конфлікти, що виникають між суб’єктами правовідносин”, - зазначив посадовець.

Голова Всеукраїнської асоціації спеціалістів в аграрній сфері „Третейська ініціатива” Євгеній Данілін у своєму виступі навів ряд конкретних прикладів ефективного застосування третейського судочинства на селі. Так, за час роботи Асоціації (за 2002-2006 рр) через Постійно діючі третейські суди, що працюють при ній, було винесено рішень на користь позивачів на суму еквівалентну 11 687 655 долл. США.

Під час конференції представники різних країн презентували напрацювання у сфері третейського судочинства та обговорили такі теми:

- захищений доступ до ресурсів та прав власності;

- сприятливі умови, що необхідні малозабезпеченим верствам населення для відстоювання своїх прав та використання цих прав для підвищення рівня життя.

Також учасники взяли участь у Форумі, що стосувався таких тем:

- можливість дотримання права власності малозабезпеченими людьми;

- проблеми неофіційних трудових відносин та дотримання законодавства у сфері бізнесу;

- роль юридичних інструментів при подоланні бідності.


За детальною інформацією про Конференцію, будь-ласка, звертайтесь:

Програма підвищення рівня життя сільського населення в Україні

Тел.: (044) 581 1607; 581 1609 www.tpac.org.ua

Інститут сільського розвитку

Тел.: (044) 272 1760; 272 3758 www.icp.org.ua


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл