Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

ОГОЛОШЕННЯ про конкурсний відбір сільських районів для участі у проекті «Покращення доступу сільського населення до правосуддя»

 

Проект «Покращення доступу сільського населення до правосуддя» спрямовано на просвіту сільських жителів щодо можливостей вирішення конфліктних ситуацій цивільно-правового та публічно-правового характеру в судовому порядку та забезпечення належних організаційних умов для створення третейських судів і запровадження інституту мирових суддів в обраних чотирьох сільських районах.

Проект впроваджується Творчим центром Каунтерпарт у партнерстві з Інститутом громадянського суспільства за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Термін реалізації проекту – 2005-2008 роки

Для участі у проекті буде відібрано чотири сільські райони, які репрезентуватимуть різні області України. У відібраних районах передбачається:

• проведення серії тренінгів та семінарів спрямованих на підвищення обізнаності громадян щодо процедур судового та позасудового вирішення цивільно-правових та публічно-правових спорів;

• проведення конкурсів на кращу інформаційну кампанію щодо підвищення обізнаності населення про правові механізми захисту своїх прав, надання допомоги у їх впровадженні та оцінці результатів;

• створення інформаційно-консультативних пунктів для надання допомоги сільським громадам у розвитку третейських судів та інших недержавних форм вирішення спорів.

Пріоритетними для участі у конкурсному відборі є: Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Луганська, Одеська, Полтавська, Хмельницька області.

Для участі у конкурсному відборі необхідно подати аплікаційну форму-заявку встановленого зразка у друкованій формі з належними додатками. Електронний варіант аплікаційної форми-заявки можна отримати на сайті проекту www.aj.org.ua або електронною поштою, звернувшись із запитом на адресу: bondar@ccc.kiev.ua.

Заявка має бути подана від імені місцевої громадської організації або коаліції громадських організацій (партнерства місцевих громадських організацій та органів державної влади). Ініціатори подання заявок мають заручитися підтримкою місцевої влади у сприянні реалізації Проекту.

Кінцевий термін подання заявок – 11 вересня 2006 року, 18:00. Заявки слід надсилати на адресу: 02140, м.Київ, пр.Бажана, 30, к.8, Творчий центр Каунтерпарт, Проект «Покращення доступу сільського населення до правосуддя».

Результати відбору будуть оголошені до 15 жовтня 2006 року. У відібраних районах з місцевою громадською організацією буде укладено договір про партнерство та координацію виконання Проекту в районі.

Аплікаційна форма-заява знаходиться тут.

За додатковою інформацією звертатися до менеджерів проекту:

Марії Ткачук, e-mail: mary@csi.org.ua

тел.: (044) 529-73-94

Олени Бондар, e-mail: bondar@ccc.kiev.ua

тел.: (044) 574 64 11


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл