Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

Основні результати дослідження “Рівень життя населення України в сільській місцевості”

Дослідження “Рівень життя населення України в сільській місцевості” проводилося Інститутом сільського розвитку в кінці літа – на початку осені 2006 року методом формалізованого інтерв'ю на замовлення Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні, що фінансувалася Міністерством Великої Британії у справах Міжнародного розвитку

Польовий етап дослідження здійснювався регіональними офісами Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні у Київській, Донецькій і Одеській областях, а методичну підтримку та оцінку якості дослідження надавав Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Опитування 2006 року є третім і завершальним етапом панельного соціологічного дослідження в пілотних і контрольних громадах Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні, яка розпочала свою роботу в листопаді 2001 року. Перші два етапи соціологічного дослідження а також оцінка якості третього етапу проводилися КМІС.

Програма підвищення рівня життя сільського населення в Україні, яка виконувалася з грудня 2001 по грудень 2006 року, уявляє собою унікальний проект, спрямований на комплексний розвиток сільської місцевості. В рамках цього проекту був запропонований комплекс заходів, моделей, механізмів, які сприяли не тільки підвищенню доходів селян, а й розвитку громади, захисту соціально-економічних прав й освіченості населення. Як видно з результатів соціологічного дослідження, Програмою досягнуті вражаючі результати.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл