Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

Ознайомчо-навчальні тури

В квітні-травні поточного року Інститут сільського розвитку надав сприяння при проведенні низки ознайомчо-навчальних турів для представників органів управління, експертів та консультантів проектів технічної допомоги з Азербайджану, Грузії та Молдови.

Ознайомчо-навчальні тури

В квітні-травні поточного року Інститут сільського розвитку надав сприяння при проведенні низки ознайомчо-навчальних турів для представників органів управління, експертів та консультантів проектів технічної допомоги з Азербайджану, Грузії та Молдови.

Для спеціалістів системи соціального захисту населення

Республіки Азербайджан

В період з 16 по 20 квітня 2007 р. відбулося ознайомлення спеціалістів системи соціального захисту населення Республіки Азербайджан з досвідом роботи щодо формування політики та організації надання адресної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення в Україні:

• відбулися зустрічі по обміну досвідом із спеціалістами Міністерства праці та соціальної політики України, на яких обговорювалися питання щодо впливу реформ на зниження рівня бідності та застосування державних соціальних стандартів при обчисленні соціальної допомоги;

• відбулися зустрічі у Головному управлінні соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, де ознайомилися з досвідом планування та виконання місцевих програм надання соціальної допомоги та послуг та вирішення актуальних проблем соціального захисту на місцевому рівні.

Учасники делегації також відвідали в регіонах України чотири місцевих управління праці та соціального захисту населення, де ознайомилися з організацією роботи щодо надання адресної соціальної допомоги, організацією прийому громадян та надання інформації і консультацій щодо питань соціального захисту населення та отримання різних видів соціальної допомоги та соціальних послуг.

Для представників Міністерства агропромислового комплексу

Грузії та грузинських дорадників

Проект ММР Великобританії, що реалізується в Грузії компанією CARE International, з 13 по 20 травня 2007 здійснив тижневу ознайомчо-навчальну поїздку новоствореної дорадчої організації до України. До складу навчальної групи входили представники Міністерства агропромислового комплексу.

На протязі тижня гості із Грузії ознайомилися з наступними питаннями:

• розробка політики сталого сільського розвитку в Україні та роль дорадництва;

• програми підтримки сільськогосподарського виробництва та розвитку

підприємництва на селі;

• сучасний стан сільськогосподарського дорадництва в Україні;

• моделі підвищення рівня життя сільського населення, моделі диверсифікації доходів сільського населення, розвиток ринкової інфраструктури на селі, розвиток кооперації на селі (виробничі, сервісні та кредитні кооперативи/спилки), робота на рівні сільських громад;

• моделі відродження та утримання об’єктів соціальної інфраструктури на селі.

У Київській та Одеській областях грузинські дорадники безпосередньо ознайомилися з роботою українських консультантов-дорадників на районному рівні (спільне надання консультацій та виїзд до постійних клієнтів), прийняли участь у семінарі по крапельному зрошуванню в овочівництві відкритого ґрунту.

Ця ознайомча поїздка була підготовлена та проведена у тісному партнерстві з Київською та Одеською обласними сільськогосподарськими дорадчими службами.

Для представників органів виконавчої влади Республіки Молдова та експертів Республіки Азербайджан

З 14 по 18 травня відбувся ознайомчо-навчальних тур із вивчення досвіду щодо надання адресної соціальної допомоги в Україні, у якому прийняли участь представники Міністерства фінансів, Міністерства соціального захисту сім’ї та дітей, Міністерства економіки Республіки Молдова та експерти з питань реформування системи соціальної допомоги Республіки Азербайджан.

Учасники туру ознайомилися з наступними питаннями:

• критерії оцінки потреб сім’ї в державній підтримці;

• законодавство України з питань соціальної допомоги;

• організація робіт із прийому громадян управліннями праці та соціального захисту населення на прикладі Одеської області;

• повноваження та діяльність соціальних інспекторів.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл