Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

Семінари у рамках проекту “Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей”

У рамках проекту “Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей” буде проведено 8 семінарів в різних регіонах України. Вже відбулися семінари в Одеській, Київській, Донецькій, Волинській, Рівненській та Луганській областях.

18 квітня 2008 р. захід з назвою “Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей” пройшов у Новоайдарському районі Луганської області. До участі у ньому були запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування, сільські вчителі, представники місцевих громадських організацій, сільськогосподарські дорадники та лідери ініціативних груп селян з усього Новоайдарського району (більше 50 осіб).

Навчальний семінар провів досвідчений юрист та експерт з трудового права, представник громадської організації «Інститут сільського розвитку» з м. Києва – Валерій Бондарчук. Він ознайомив учасників з діяльністю Інституту та презентував нове видання – серію з 10 освітньо-інформаційних брошур “Бібліотечка прав сільських жителів”, у яких у доступній формі подано інформацію про основні соціально-економічні права та можливості громадян України. Публікація цих матеріалів стала одним з етапів реалізації проекту “Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей”, що виконується Інститутом сільського розвитку у рамках програми Європейської комісії: “Демократія та права людини” у співпраці з громадськими організаціями з Київської, Одеської, Донецької, Волинської та Луганської та інших областей України. Учасники семінару отримали примірники цього видання та можливість поспілкуватися з одним з його авторів, а також змогли обмінятися власним досвідом захисту своїх законних прав та інтересів.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл