Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

Консорціум «CIRD» розпочав проект із надання консультаційних послуг з опису ділових процесів органів соціального захисту регіонального та місцевого рівнів

Консорціум «CIRD», до складу якого входять ГО «Інститут сільського розвитку» та ТОВ «ICP Консалт», розпочав проект із надання консультаційних послуг з опису ділових процесів органів соціального захисту регіонального та місцевого рівнів.

Консультації надаються на замовлення Міністерства праці та соціальної політики України в рамках проекту «Удосконалення системи соціальної допомоги», який виконується за рахунок гранту, наданого Уряду України Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Консорціумом буде проведено аналіз існуючих ділових процесів в органах праці та соціального захисту населення регіонального й місцевого рівнів, а також підготовлені рекомендації щодо підходів та напрямків подальшої їх реорганізації. Планується розробити стандартну модель організації роботи регіональних підрозділів та визначити відповідне фінансове забезпечення для впровадження такої моделі. У рамках завдання буде також описана й проаналізована робота місцевих підрозділів щодо ділових процесів, які поки не охоплені єдиною технологією з метою організації їх роботи за цією технологією.

Термін робіт складає 12 місяців.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл