Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

ВОДОГІН НА ОДЕЩИНІ: РОБОТИ ТРИВАЮТЬ
У рамках реалізації проекту з покращання водопостачання у с. Вєлікоплоскоє, Великомихайлівського району Одеської області було проведено цілий ряд заходів, спрямованих на виконання тактичного завдання – запуску водогону до 600 осель 10 листопада 2005 року.

До наступних зустрічей

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС ПО „ЗЕЛЕНОМУ” ТУРИЗМУ ВІДБУВСЯ В УКРАЇНІ
26–28 вересня у м. Ялта (Автономна республіка Крим) проходив ІІ Європейський конгрес „Розвиток та інтеграція за допомогою сільського туризму”.

НОВЕ У ЗАКОНОДАВСТІВІ ПРО ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ
8 вересня цього року Верховна Рада у другому читанні ухвалила Закон України “Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про об’єднання громадян" (№ 2852-IV).

У Великомихайлівському офіcі програми URLP. З ліва на право: Антоніна Швець, Юрій Кухарук (керівник програми URLP), Наталя Долгих (координатор проекту).

РОБОЧА ЗУСТРІЧ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ВОДОПОСТАЧАННЯ
У рамках проекту покращення водопостачання, що реалізується за підтримки DEFRA на Одещині. Експерт Інституту Сільського Розвитку Олександр Микитюк разом з іноземними експертами Ребеккою Хамфрей та Марком Реданом (Великобританія) 25 - 26 вересня відвідали село Великоплоське Великомихайлівського району Одеської області де зустрілися з керівниками району, села та членами робочої групи, яка реалізовує проект з будівництва водопроводу у селі. В ході візиту були обговорені результати та перешкоди, які постали на шляху реалізації проекту.

ЩО ОЧІКУЮТЬ МЕШКАНЦІ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА ВІД ВСТУПУ ДО СВІТОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ?
Інститут Сільського Розвитку за підтримки „Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні” (URLP), яка фінансується Міністерством Великобританії у справах міжнародного розвитку (DFID) видав брошуру „Очікування українського села від СОТ”.

НОВОМУ ВОДОГОНУ НА ОДЕЩИНІ – БУТИ!
20 вересня ц. р. відбулася робоча зустріч членів Робочої групи з реалізації пілотного проекту по спорудженню водогону та забезпеченню якісною питною водою мешканців села Великоплоське Великомихайлівського району Одеської області з Головою Великомихайлівської районної держадміністрації Анатолієм Дарієнко.

НОВИЙ ПРОЕКТ ІСР
У вересні-грудні поточного року на Київщині „Інститут сільського розвитку” втілюватиме проект “Розвиток сфери маркетингу сільськогосподарських підприємств”, що фінансується Міністерством закордонних справ Польщі.

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА
На сайті Інституту сільського розвитку www.icp.org.ua у рубриці „Законодавство” наведено текст Проекту Закону України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва”.

ЕКСПЕРТ ІСР КОНСУЛЬТУВАТИМЕ КОРПУС МИРУ
Заступник директора Інституту сільського розвитку Олександр Цепко прийняв участь у першому установчому засіданні новоствореного Дорадчого Комітету Проекту Економічного Розвитку, що здійснюється в Україні Корпусом Миру США, у якості члена цього Комітету.

А чим можна більш детально про Ваш досвід, пані Осипова

ЕКСПЕРТИ ПОШИРЮЮТЬ ДОСВІД НА РІВНЕНЩИНІ
„Впровадження цілеспрямованої політики розвитку сільської місцевості, як складової державної політики“ - такою була тема виступу експерта Інституту сільського розвитку Романа Корінця на обласному навчальному семінарі з питань розповсюдження передового досвіду Програми підвищення рівня життя сільського населення в Україні "Комплексний розвиток сільських територіальних громад та сільської місцевості”, що проходив 6 вересня 2005 року у м. Рівне в залі засідань обласної ради та облдержадміністрації.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл