Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНГРЕС ПО „ЗЕЛЕНОМУ” ТУРИЗМУ ВІДБУВСЯ В УКРАЇНІ

Під час відкриття Конгресу
Під час відкриття Конгресу
 
 Головуючий на конгресі Клаус Ерлік приймає коровай від гостинних хазяїв
Головуючий на конгресі Клаус Ерлік приймає коровай від гостинних хазяїв
 
Олександр Цепко презентує підходи ІСР
Олександр Цепко презентує підходи ІСР
 
До наступних зустрічей
До наступних зустрічей
 

26–28 вересня у м. Ялта (Автономна республіка Крим) проходив ІІ Європейський конгрес „Розвиток та інтеграція за допомогою сільського туризму”.

Даний захід, що зібрав більше 200 фахівців із 27 європейських країн став логічним продовженням І-го Конгресу, який відбувся 2003 року у Іспанії, проте відіграв значно більшу роль для усіх залучених до туристичної сфери у Європі.

Конгрес був зорганізований EuroGites – Європейською асоціацією фермерського та сільського туризму за підтримки урядів України та АР Крим. Також захід офіційно підтримували Всесвітня туристична організація та персонально Гунтер Ферхойген – Віце-президент Єврокомісії.

Метою заходу була організація зустрічі та професійного обговорення для осіб, що зайняті у сфері сільського туризму та посадовців, відповідальних за розвиток сільської місцевості. Тому, головними напрямками для обговорення на Конгресі були:

  • сільський туризм та стійкий розвиток сільської місцевості;

  • зиск від сільського туризму для місцевих громад;

  • європейська перспектива сільського туризму;

  • традиції та сільський туризм – симбіоз задля прогресу;

  • стратегії розвитку сільського екологічного туризму.

Слід зазначити, що даний Конгрес був, переважно, практично орієнтованим. І якщо в перший день певна частина доповідей визначних фахівців у сфері туризму була присвячена теоретичним засадам, законодавству та історії розвитку сільського туризму, то усі наступні виступи та заходи були спрямовані саме на обмін досвідом та обговорення конкретних питань його розвитку. Особливу увагу при цьому було приділено країнам з перехідною економікою. Суттєвим доповненням була також презентація туристичних принад 10 країн Європи, представники яких збагатили учасників Конгресу досвідом розвитку сільського туризму.

Неабиякий інтерес викликала і презентація експерта Інституту Сільського Розвитку Олександра Цепко „Що необхідно для повного розвитку сільського зеленого туризму в Україні?”, у якій фахівець розкрив законодавчі та фінансові аспекти діяльності даної галузі та надав ряд практичних рекомендацій. Показово, що ці рекомендації були з вдячністю сприйняті не лише українськими, а й закордонними експертами.

В цілому на ІІ Європейському Конгресі по сільському туризму було зроблено кілька методологічних та практичних висновків. Так, доведено, що сільський туризм, це не лише розміщення відвідувачів сільських територій, а й надання максимально широкого спектру послуг, яких потребує клієнт. Сільський туризм – відокремлена галузь, яка може ефективно конкурувати із курортними закладами та міжнародним туристичним бізнесом. Для отримання зисків із розвитку цієї сфери уряди країн мають надати законодавчу та іншу підтримку.

До практичних результатів Конгресу слід віднести бажання учасників провести комплексні маркетингові дослідження галузі та об'єднати європейські країни, розташовані на Чорноморському узбережжі з метою комплексного розвитку сільського туризму. Слід зазначити, що сама атмосфера Конгресу з виставками, презентаціями, концертами та неформальним спілкуванням учасників усіляко сприяла такому єднанню зусиль.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл