Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaНаші події

Дослідження впливу глобальної фінансової та економічної кризи на агропромисловий сектор економіки України
В серпні 2009 року Інститут сільського розвитку розпочав проект з дослідження впливу глобальної фінансової та економічної кризи на агропромисловий сектор економіки України.

Консорціум «CIRD» розпочав проект із надання консультаційних послуг з опису ділових процесів органів соціального захисту регіонального та місцевого рівнів
Консорціум «CIRD», до складу якого входять ГО «Інститут сільського розвитку» та ТОВ «ICP Консалт», розпочав проект із надання консультаційних послуг з опису ділових процесів органів соціального захисту регіонального та місцевого рівнів.

В Україні розпочинається новий проект «Виконання Україною зобов’язань щодо реалізації політики добросусідства та членства в СОТ в сільському секторі»
Інститут сільського розвитку у складі міжнародного консорціуму виграв тендер на реалізацію проекту «Виконання Україною зобов’язань щодо реалізації політики добросусідства та членства в СОТ в сільському секторі»

Стаді-тур для представників грузинських органів виконавчої влади
Інститут Сільського Розвитку провів учбовий тур (15-20 липня 2008 року) для представників грузинських органів виконавчої влади. Проект технічної допомоги Міністерства Великобританії з міжнародного розвитку (DFID) «Стійкий розвиток добробуту селян та регіональне планування в Грузії», одним із напрямків якого є допомога представникам органів влади у виробленні механізмів міжвідомчої координації при розробці програм соціально-економічного розвитку села, зацікавив досвід України в питаннях розробки регіональних соціально-економічних програм, програм розвитку аграрного сектору та галузевої підтримки, а також механізми співпраці між міністерствами та громадськими організаціями. Проектом було організовано навчальну поїздку в Україну для працівників міністерств і відомств Грузії.

5 РОКІВ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ “ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ”
П’ять років тому, у березні 2003 року було засновано ГО "Інститут сільського розвитку".

“Зміцнення демократії на місцях шляхом захисту прав і можливостей сільського населення”
23 травня 2008 року відбулася конференція “Зміцнення демократії на місцях шляхом захисту прав і можливостей сільського населення”.

Семінари у рамках проекту “Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей”
У рамках проекту “Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей” буде проведено 8 семінарів в різних регіонах України. Вже відбулися семінари в Одеській, Київській, Донецькій, Волинській, Рівненській та Луганській областях.

Інститут виграв тендер на здійснення проекту: “Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей”
Інститут виграв тендер на здійснення проекту: “Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей” у рамках програми Європейської комісії: “Демократія та права людини” (EIDHR) “Сприяння демократичному процесу”

Інститут сільського розвитку визнаний переможцем у конкурсі.
Інститут сільського розвитку визнаний переможцем у конкурсі на проведення навчальних семінарів та надання консультацій з питань покращення якості надання соціальних послуг населенню для працівників Управлінь праці та соціального захисту

Ознайомчо-навчальні тури
В квітні-травні поточного року Інститут сільського розвитку надав сприяння при проведенні низки ознайомчо-навчальних турів для представників органів управління, експертів та консультантів проектів технічної допомоги з Азербайджану, Грузії та Молдови.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл