Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaПодії наших партнерів

Громадські організації об’єднали свої зусилля
Всеукраїнська громадська організація „Спілка сільських жінок України” у співдружності з Луганськими обласними громадськими організаціями „Слобідський селянський розвиток” та „Аграрна дорадча служба” почали реалізовувати на Луганщині спільний проект – „Підтримка громадянського суспільства в сільській місцевості через розвиток лідерства серед сільської молоді та жінок”.

ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС "БЛАГОДІЙНИК РОКУ"
У роки незалежності, коли відродився український бізнес, стало питання про його участь у суспільному житті, зокрема у вирішенні суспільних проблем. Більшість компаній зараз мають і активно впроваджують у життя різноманітні власні соціальні проекти.

Національний форум з питань сільськогосподарського дорадництва
22 травня в Києві розпочинається Національний форум з питань сільськогосподарського дорадництва

П’ята всеукраїнська виставка-ярмарок сільського зеленого туризму „Українське село запрошує”

Відібрано райони для участі у Проекті “Покращення доступу сільського населення до правосуддя”
Протягом жовтня та листопада 2006 року було здійснено ознайомчі візити до районів-кандидатів на участь у Проекті «Покращення доступу сільського населення до правосуддя», Tacis.

ПЕРШИЙ ФОРУМ ПРО-ЄВРОПЕЙСЬКИХ НУО
17-19 травня у Києві відбувся І-ий Всеукраїнський форум про-європейських громадських організацій, зорганізований МБФ „Відродження”.

Учасники з України, партнери ICP Олена Лазаренко (Жіноча професійна ліга), Світлана Куц (Центр філантропії) і Наталія Мартиненко (Інститут сільського розвитку)

ВАРШАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС НУО
24-26 березня 2006 року у Варшаві (Республіка Польща) відбувся Регіональний Конгрес неурядових організацій, організований Конференцією Міжнародних НУО Ради Європи, фондом ім. Казимежа Пулаского і Польським Форумом Молодих Дипломатів. У Конгресі взяли участь 150 представників НУО Польщі, Білорусі, України, Росії та сусідніх країн ЄС. Інститут сільського розвитку на Конгресі представляла експерт Наталя Мартиненко.

13-ий АГРОФОРУМ У БЕРЛІНІ
14 січня у Німеччині відбувся щорічний агрофорум „Схід-Захід”, організований Федеральним міністерством продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини, у якому прийняли участь експерти Інституту сільського розвитку.

ЗАСІДАННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ РАДИ ПРОГРАМИ ПЕРЕПІДГОТОВКИ УПРАВЛІНЦІВ
8-9 грудня у Берліні відбулося ІІ-ге засідання німецько-української Управлінської ради Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва України, до складу якої входить експерт Інституту Сільського Розвитку Олександр Цепко.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДОРАДНИКІВ
З 22 по 25 листопада 2005 року у Шацьку Волинської області відбулася V міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку сільської місцевості в Україні. Роль сільськогосподарського дорадництва», у якій прийняли участь і експерти Інституту Сільського Розвитку.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл