Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaПодії наших партнерів

Туристичний путівник по Одеській області
Громадська організація “Центр розвитку села” підготувала в партнерстві із громадською організацією «Агентство регіонального розвитку»у рамках реалізації спільного проекту «Зміцнення інтеграції приграничних регіонів у сфері розвитку сільського зеленого туризму».

Громадська організація «Реформування земельних відносин в Україні» повідомляє про чергову публікацію в рамках Ініціативи «Інформування про досвід і кращі практики країн світу в галузі земельних відносин».
Цього разу переклали видання Продовольчої організації ООН – ФАО, присвячене надзвичайно важливому і актуальному питанню для України – примусовому відчуженню земельних ділянок.

"Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні"

Круглий стіл «Регулювання розвитку сільського зеленого туризму»
10 квітня 2009 року у виставковому центрі Одеського морвокзалу, у рамках VІІ Міжнародної туристичної асамблеї, відбувся круглий стіл «Регулювання розвитку сільського зеленого туризму».

Інформування про досвід і кращі практики країн світу у галузі земельних відносин
Інформаційно-ресурсний центр «Реформування земельних відносин в Україні» (ще відомий як «Моя Земля») оголошує про нову ініціативу - «Інформування про досвід і кращі практики країн світу у галузі земельних відносин»

У містах Донецьку та Львові відбулися презентації брошури «Пенсійна реформа: виклик для України»
Демографічні тенденції в Україні можуть спричинити фінансову кризу пенсійної системи, якщо не активізувати її подальше реформування вже найближчим часом.

Об’єднання зусиль усіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості сільського населення Хмельницької області
21 жовтня відбувся круглий стіл «Об’єднання зусиль усіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості сільського населення Хмельницької області».

У містах Донецьк та Луцьк відбулися Круглі столи на тему: «Проблеми становлення та функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні»
З метою активізації та сприяння політичному діалогу Аналітично – дорадчий центр Блакитної стрічки Програми розвитку ООН провело круглі столи за темою: ”Проблеми становлення та функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні”, яки відбулися 7 жовтня у Донецьку, та 21 жовтня у Луцьку.

Права людини – загальна турбота
У Новоайдарському районі Луганської області відбувся „круглий стіл” „Права людини – загальна турбота” – підсумковий етап проекту „Сільська школа правової самооборони”

СІЛЬСЬКА ШКОЛА ПРАВОВОЇ САМООБОРОНИ
Наша держава систематично декларує розбудову громадянського суспільства та верховенство права. Втім, рівень правової освіти сільської молоді України залишається дуже низьким.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл