Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaПодії наших партнерів

НА ОДЕЩИНІ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
14 листопада у м. Одеса відбувся круглий стіл „Актуальні проблеми та практичні моделі сприяння розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, як механізм подолання безробіття та підвищення рівня доходів”.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ У ЛЬВОВІ
10-11 листопада 2005 року у Львівській комерційній академії відбулася Міжнародна науково-практична конференція „Структурні трансформації та інвестиційно-іноваційний розвиток торгівлі”.

Вийшла друком нова публікація Центру
В рамках проекту 'Ефективне управління земельними ресурсами на місцевому рівні', який здійснювався Інформаційно-ресурсним центром 'Реформування земельних відносин в Україні' спільно з Краківським інститутом нерухомості за фінансовою підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ), вийшло друком дослідження 'Шляхи підвищення ефективності управління земельними ресурсами міст України'.

Проект розвитку малих та середніх підприємств у сільському господарстві, який фінансується Європейським Союзом оголошує про початок програми відкритих тренінгів
Проект «Покращання систем логістики та маркетингу для малих та середніх підприємств у сільському господарстві» радий повідомити про початок програми відкритих тренінгів, яка буде впроваджуватись в усіх регіонах діяльності Проекту.

ПІДПРИЄМНИЦЬКИМ ІНІЦІАТИВАМ НА СЕЛІ – ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ
У приміщенні Державної податкової адміністрації України відбулося Всеукраїнське зібрання „Сучасна податкова політика: від тиску до заохочення”, що пройшло у рамках постійно діючого форуму „Влада і бізнес - партнери”. У засіданні прийняли участь представники влади, бізнесу, засобів масової інформації, експерти. Головував на засіданні Перший віце-прем'єр міністр України Анатолій Кінах.

Пан Krzysztof Mościcki розповідає про роботу сільськогосподарських дорадчих служб у Польщі

ПОЛЬСЬКІ ДОРАДНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ З УКРАЇНСЬКИМИ КОЛЕГАМИ
7 вересня 2005 року експерти Інституту сільського розвитку прийняли участь у семінарі “Сільськогосподарський сектор в Польщі та робота дорадчих служб у відповідності до вимог ринкової економіки”, який організовано в рамках польсько-українського проекту “Використання досвіду польських сільськогосподарських дорадчих служб для підтримки розвитку аграрного сектору економіки”, що проходив у приміщенні Міністерства аграрної політики України.

Директор Одеської сільськогосподарської дорадчої служби Тетяна Подвисоцька та її заступник з розвитку соціальної сфери задоволені : свято вдалося.

СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ НА ОДЕЩИНІ
2 вересня у селі Полєзному Великомихайлівського району Одеської області відбулося відкриття нового приміщення Полєзненської сільської ради.

ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА ОДЕЩИНІ
21 липня в Овідіопольському районі Одеської області відбулося засідання Координаційної ради громадських організацій Овідіопольського району. У заході прийняли участь керівники громадських організацій району, начальник районного управління у справах сім'ї та молоді, представник господарської організації та ін.. Також до участі були запрошені директор Інституту сільського розвитку Світлана Прокопенко та спеціаліст з розвитку соціальної сфери Надія Тимошенко.

ТРЕТЕЙСЬКІ СУДДІ ПІДСУМУВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ СВОЄЇ РІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
11 липня 2005 року у залі засідання ГоловКРУ України (вул. Сагайдачного, 4) відбувся брифінг для журналістів за результатами засідання Ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація спеціалістів в аграрній сфері «Третейська ініціатива».

ПРЕДСТАВНИКИ ДОРАДЧИХ СЛУЖБ З РЕГІОНІВ ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ РОБОТИ
З 29 червня по 1 липня на базі відпочинку „Чайка-2”, що на Одещині Одеська обласна аграрна дорадча служба за підтримки Програми підвищення рівня життя сільського населення провела семінар «Обмін досвідом роботи дорадчих служб в регіонах України та перспективи їх розвитку». У семінарі приймали участь представники регіональних дорадчих служб - Донецької, Київської, Луганської, Одеської, Закарпатської, представники Центру управління програмою, експерти Інституту сільського розвитку.


Київська обласна сільськогосподарська дорадча служба

Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл