Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    Copyright © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaІнститут Сільського Розвитку в ЗМІ

Інтернет-ресурс "Український освітній центр реформ" : Правові аспекти діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування у Чернігівській області
7 липня 2005 р. в м. Бобровиці Чернігівської області відбувся навчально –методичний семінар на тему: „Правові аспекти діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування у Чернігівській області”.

Інтернет-ресурс "Західна інформаційна корпорація" : Для мас-медіа Західної України у Львові пройде «круглий стіл» «Чи стане Україна членом Світової організації торгівлі?»
16 червня у Львові для представників районних та обласних ЗМІ Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей відбудеться «круглий стіл» «Чи стане Україна членом Світової організації торгівлі?», – повідомили Західну інформаційну корпорацію у Львівському прес-клубі реформ.

Інтернет-газета "Грані-плюс", 22 квітня 2005:Вступить в ВТО в этом году можно. Но сложно
Накануне дня правительства, посвященного перспективам вступления Украины в ВТО, который намечен на 10 мая, в Верховной Раде прошел «круглый стол», посвященный этому вопросу. Собственно, обсуждения как такового не было. На вопросы, призванные раскрыть тайну происходящего, а именно хода переговоров по вступлению в ВТО, никто не отвечал. Но были доклады ответственных лиц, которые пытались оценить готовность страны к членству в этой организации уже в этом году, как обещало высшее руководство Украины.

Газета "Вечерние вести", 6 квітня 2005: "Песчаные пляжи " и "подводные рифы" вступления Украины во ВТО
"Станет ли Украина членом Всемирной торговой организации?» — этот вопрос широко обсуждался на состоявшемся в Одессе круглом столе, подготовленном Украинской образовательной программой реформ. Перед участниками — журналистами и экономистами южного региона страны — выступили специалисты «Института сельского развития», глава «Украинской ассоциации качества» Петр Калита и др.

Інтернет газета "Іскра", 5 квітня 2005 р:УКРАИНА ВСЕ ТАКИ ВСТУПИТ В ВТО
Не просто стало торговать – С клиентами все чаще сбои. И, чтобы свой товар продать, Мы в ВТО спешим гурьбою. Ведь мир велик и многолик, Там скупят все-сплошные рынки. ...Да, но на рынках каждый миг Одним - приход, другим - ...поминки. Петр Калита

Журнал "Пропозиція" № 11 за 2004 рік: Купи собі пенсію
З січня нинішнього року набрав чинності Закон "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", відповідно до якого замість поняття "трудовий стаж" введено термін "страховий стаж". Тепер під час визначення розміру пенсії буде враховуватися не тільки те, скільки років людина працювала, а й за який період сплачувала страхові внески до Пенсійного фонду та з якої зарплатні вони сплачувалися. Минулого року також набрав чинності Закон "Про особисте селянське господарство", який передбачає, що члени таких господарств належать до категорії зайнятого населення в разі, якщо робота в цьому господарстві для них є основною і розрахунковий місячний дохід на одного члена господарства дорівнює або перевищує розмір мінімальної заробітної плати. Крім того, Закон установлює, що члени особистих селянських господарств підлягають пенсійному забезпеченню.

Журнал „Пропозиція”, 2004 №03: "В ОЧІКУВАННІ ЗЕМЕЛЬНОЇ ІПОТЕКИ"
Крайня потреба сільгоспвиробників у отриманні довгострокових кредитів стала вже “притчею во язицях” і серед чиновників, близьких до АПК, і в ЗМІ, і, звісно, серед самих аграріїв. Воно й не дивно, адже саме довгострокові кредити є необхідною вимогою для розширення сільгоспвиробництва та оновлення виробничих фондів, для забезпечення сталого розвитку галузі. За даними Міністерства аграрної політики України, довгострокових кредитів (терміном 5–20 рр.) потребують близько 64% сільськогосподарських підприємств в Україні. Ще близько 16% — середньострокових (до 5 років) і лише 10% — короткострокових кредитів.

УНИАН-Бизнес-On-Line 18.07.2003 11:03: На Луганщине при госзакупках сельхозпродукции приоритет будет предоставлятся мелкотоварным производителям
Киев. 18 июля. УНИАН. В Сватовском районе Луганской области государство будет закупать сельхозпродукцию, в первую очередь, у мелкотоварных производителей (владельцев личных крестьянских хозяйств и мелких фермеров). Об этом сообщил ForUm’у заместитель директора общественной организации «Институт сельського развития» Александр ЦЕПКО.

Газета „Україна молода”, 13 лютого 2003 р., № 28: Селяни, се ля ві. Сто і один рецепт вижити в "глухому селі" пропонують фахівці Інституту соціального розвитку
Порятунок потопаючого — справа рук самого потопаючого. Але потопаючий приречений утонути, якщо хтось не допоможе. Звідки шукати підтримки бідній бабі Валі в глухому селі? Нізвідки, як від своїх сусідів. Таких же селян, як вона, можливо, хіба трохи багатших чи трохи бідніших. Так завжди було, каже Світлана Прокопенко, керівник Інституту сільського розвитку: варто розділити спільну біду з односельцями, як вона стає не такою страшною. Фахівці проекту, який діє в межах Програми підвищення рівня життя сільського населення за підтримки Міністерства з питань міжнародного розвитку Великобританії, працюють у 13 районах, отож уже на практиці довели цю слушну думку. Про те, як саме гурт дозволяє виживати в збіднілому селі і чим саме проект підтримує сільські громади, наша розмова з Світланою Степанівною.

Газета „Голос України”, 5 березня 2003 року, №42: Сільськогосподарське дорадництво: в очікуванні перемін
Сьогоднішнє намагання України адаптуватися до ринкових умов пов’язано з багатьма труднощами перехідного періоду. Зокрема це стосується сільського господарства, представники якого виявилися, мабуть, найбільше незахищеними перед ринковими реаліями. Одним із механізмів вирішення сьогоднішніх проблем наших селян є сільськогосподарські дорадчі служби.Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND Киев
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл