Iнститут сiльского розвитку  
українська english

Пошук    Copyright © 2003–2005 ICP.org.ua
Використання матеріалів з цього сайту дозволено лише при гіпертекстовому посиланні на www.icp.org.ua
Адреса для листування: icp@icp.org.uaГромадянське суспільство, розвиток громадських організацій

04-03-2005
Про роботу конференції: “Нові підходи до розвитку та підтримки соціальних ініціатив на рівні сільських територіальних громад”
16 лютого у м. Києві (вул. Васильківська, 36) відбулася конференція “Нові підходи до розвитку та підтримки соціальних ініціатив на рівні сільських територіальних громад”, яку організувала Київська обласна аграрна дорадча служба. На конференції розглядалися питання роботи сільських громадських організацій по реалізації соціальних ініціатив у селі.

08-10-2004
Механізм державної фінансової підтримки громадських організацій в Україні
Враховуючи скорочення державного фінансування соціального забезпечення, культури, освіти, охорони здоров’я, можна сподіватись, що поле діяльності громадських організацій значно розшириться. Проте, громадський сектор не має достатньо ресурсів для того, щоб нести фінансовий тягар, який виникає в результаті розподілу чи делегування повноважень і завдань та необхідності вирішення питань щодо задоволення особливих потреб. Отже, місцева влада повинна надавати їм фінансову чи матеріальну допомогу із бюджетних коштів.

08-10-2004
До питання функціонування громадських організацій
У рамках діяльності Програми Підвищення рівня життя сільського населення в Україні у Донецькій, Київській, Одеській та Луганській областях створено громадські організації та первинні осередки громадської організації “Донецький аграрний розвиток”.Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна
інформація для трейдерів та операторів зернового ринку
ПроАгро - информация для агробизнеса
АгроПоиск - аграрная поисковая система
Торговая марка АГРОТОН
Фермерский бизнес –
сайт фермеров
Український земельний
ринок - все про землю в Україні
 

  Создание сайта: LND Киев
META - Украина. Украинская поисковая система Старт Украина Украинский портАл